Jakie rozróżniamy typy zmarszczek i w jaki sposób można by je usunąć?

Salony kosmetyczne proponują dziś bardzo wiele zabiegów na zmarszczki. Bardzo często nie wiemy, które z nich wybrać, ponieważ nie wiemy jakie są idealne zabiegi na wszelkie rodzaje zmarszczek.

Poziome zmarszczki czoła wiążą są z mimiką. Na te zmarszczki są podatne osoby, które mają wyćwiczony prawidłowo mięsień czołowy. Aby zniwelować te zmarszczki w gabinecie kosmetycznym aplikuje się botoks, który osłabia mięśnie. Po zabiegu skóra w ciągu kilkunastu dni jest wygładzona. Lwia zmarszczka bardzo często pojedyncza, lecz u co poniektórych pojawiają się dwie albo trzy. Pojawiają się te zmarszczki pomiędzy brwiami. W takiej sytuacji twarz wygląda na groźną, zmęczoną oraz zatroskaną. Usuwa się tę zmarszczkę za pomocą botoksu oraz kwasu hialuronowego, a to pomaga cerze odzyskać pogodny oraz świeży wyraz. Kurze łapki zazwyczaj występują na skroniach i obok oczu. Są to początkowe objawy wiotczenia. Zmniejszenie takich zmarszczek i wygładzenie skroni powoduje zabieg, który polega na wstrzyknięciu botoksu.
zaburzenia

Autor: Filter Forge
Źródło: http://www.flickr.com
Fałdy nosowo-wargowe, które przebiegają od skrzydełek nosa do kącików ust, zazwyczaj zjawiają się już u młodych ludzi. Jest to naturalne zagłębienie twarzy, ale kiedy te zmarszczki się pogłębiają, dają wrażenie opadających policzków. Zmarszczki te wypełniane są substancjami kwasu hialuronowego, a to przywrócić ma równowagę w rysach twarzy. Zmarszczki palacza są to pionowe bruzdy na górnej wardze. Pojawiają się one po 45 r. życia. W salonie kosmetycznym wypełniane są te zmarszczki kwasem hialuronowym i delikatnie powiększa się usta oraz wypełnia kąciki. Taki zabieg wykonać można w znieczuleniu ust dentystycznego typu. Taki zabieg Dr Janicki – (operacja kręgosłupa poznań) zajmuje około 50 minut. Fałdy marionetki zazwyczaj biegną od kącików ust pionowo w dół i ograniczają bródkę.

Wypełniana jest ona gęstym kwasem hialuronowym. O tego typu zabiegu decyduje doktor, który oceniając zmiany na skórze zaoferuje nam wybrany osobno pomysł, żeby poprawić urodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*