Nałóg to okropna rzecz, dla alkoholików oraz ich bliskich, dlatego warto zdecydować się na leczenie

Choroba alkoholowa dotyka coraz szerszej grupy pacjentów. Nierzadko za spożywanie alkoholu odpowiada życie w wielkim stresie. Alkohol łagodzi napięcie, pomaga się zrelaksować, nie rozmyślać o kłopotach, jak też znakomicie się bawić, ale jest niezwykle niebezpieczny.

[…]

Czytaj dalej… from Nałóg to okropna rzecz, dla alkoholików oraz ich bliskich, dlatego warto zdecydować się na leczenie

Co daje nam ćwiczenie jogi?

Należy zwrócić uwagę, że bardzo często ludzie najzupełniej nie potrafią poradzić sobie z chociażby chronicznym stresem. To sprawia, iż z całą pewnością bardzo wielkim kłopotem jest w ogóle żyć na godnym poziomie. No cóż, takie życie. Jednak nie można powiedzieć, że we wszystkich przypadkach czymś OK jest to, aby zakładać, iż czymś W porządku jest zaakceptowanie owego stanu rzeczy! W końcu bez cienia wątpliwości można wreszcie przezwyciężyć stres. Wojna ze stresami, nerwami, do prostych naturalnie nie należy, ale tak czy siak bez żadnego problemu można takową wygrać!

[…]

Czytaj dalej… from Co daje nam ćwiczenie jogi?

Masaż biurowy w pracy – jak wygląda i jakie są jego wartości?

Czy słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak masaż w pracy? Masaż biurowy w pracy staje się teraz coraz popularniejszy i oferuje go nadzwyczaj wiele firm posiadających w swojej ofercie rozmaite aplikacje medyczne, warsztaty lub także inne programy zapobiegawcze powiązane ze zdrowiem.

[…]

Czytaj dalej… from Masaż biurowy w pracy – jak wygląda i jakie są jego wartości?

Na czym mogłaby polegać właściwa oraz fachowa terapia odwykowa?

W obecnych czasach duża część osób żyje w ciągłym stresie. Należy żałować, że posiada to wiele niekorzystnych dla dobrej kondycji skutków ubocznych, do których zaliczają się np. zwiększone ryzyko różnych dolegliwości serca czy też nawet niesprawność nerek.

[…]

Czytaj dalej… from Na czym mogłaby polegać właściwa oraz fachowa terapia odwykowa?