Maskowanie niedoskonałości skóry fluidem

Ukrywanie niedoskonałości cery to zabieg, bez którego nie można wykonać właściwie żadnego makijażu. Aby uczynić niedoskonałości niezauważalnymi dla innych konieczne jest użycie odpowiedniego fluidu.
Odpowiedni| make-up przyczyni się do poprawy wyglądu, a równocześnie samopoczucia.

Kluczem do zamierzonego efektu jest w tym przypadku właściwy dobór fluidu. Marka Pharmaceris ma w swoim asortymencie fluidy dedykowane skórze z problemami, które skutecznie kryją oraz wyrównują koloryt skóry.
sprawność

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym z oferowanych fluidów jest delikatny fluid SPF20 – intensywnie kryjący, zalecany do stosowania na każdym rodzaju skóry w celu zamaskowania niedoskonałości, takich jak: przebarwienia, rozszerzone naczynka, trądzik oraz cienie pod oczami. Pharmaceris fluid zobacz pharmaceris fluid SPF20 pomaga osiągnąć na skórze także naturalny, jednolity koloryt. Jest bezzapachowy, nie zawiera konserwantów oraz parabenów, przez co jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę wrażliwą. Delikatna, lekka konsystencja nie obciąża skóry oraz pozwala uniknąć efektu maski. Rezultat utrzymuje się przez około 10 h. Ponadto, po 2 tygodniach stosowania fluidu można zauważyć wzrost elastyczności skóry oraz poprawę nawilżenia. Ten kosmetyk dostępny jest w 3 odcieniach. Nowością w ofercie Pharmaceris jest fluid ochronno- korygujący z najwyższą ochrona przed promieniowaniem rtg SPF 50+. Ten kosmetyk stworzony został z myślą o paniach ze skórą wrażliwą na wpływ czynników zewnętrznych (fotoalergie) oraz mechanicznych (po terapiach medycyny estetycznej).
Pharmaceris fluid SPF 50 + aptekachojna.pl polecany jest zatem dla pań z tendencją do tworzenia się przebarwień skóry oraz narażonych na ich powstawanie (na przykład w trakcie ciąży lub przyjmowania leków), jak również dla osób, które zmagają się z problemem bielactwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*