W jaki sposób wygląda innowacyjny zabieg techniką Relex Smile?

Dziś jest wiele metod, żeby poprawić sobie wzrok. Jest laserowa korekcja wad widzenia, jaka daje możliwość postrzegania świata bez okularów czy szkieł kontaktowych.
Istnieje poza tym nowoczesna technika Relex Smile Polska jest krajem, w jakim jest okazja jej przeprowadzenia.

relex smile polska
Kości

Jest to innowacyjna metoda korekcji krótkowzroczności oraz astygmatyzmu krótkowzrocznego. Nasza nazwa takiej techniki to retrakcyjne usunięcie soczeweczki poprzez małe otwarcie. W takiej technice zmiana krzywizny rogówki następuje po wycięciu przy pomocy lasera femtosekundowego powłoki rogówki, która zwana jest soczeweczką. Kształt warstwy zależny jest od typu wady wzroku. Soczeweczka jest usuwana przez niewielkie nacięcie. Do zabiegu jest używany tylko laser i nie ma konieczności wytwarzania płatka rogówki.
Technikę tą odznacza precyzja wykonania operacji, jej jednoetapowość i małe ryzyko komplikacji po zabiegu chirurgicznym. Podczas operacji ważne jest zachowanie spokoju przez operowaną osobę oraz koncentracja. Trzeba cały czas spoglądać w światełko fiksacyjne lasera oraz trzymać głowę oraz oko w takiej samej pozycji. Cięciu za pomocą lasera nie towarzyszy żaden ból. Pacjent może tylko odczuwać pociąganie, które wynika z unieruchomienia narządu wzroku – laserowa korekcja wzroku sosnowiec ssącym pierścieniem. Zaraz po operacji do zoperowanego oka są aplikowane kropelki przeciwzapalne i antybiotykowe. Przez kilka godzin pacjent odczuwa lekkie szczypanie pod górną powieką. Postrzeganie przez parę dni mogłoby być zamglone, pełna jego stabilizacja następuje kilkanaście dni po operacji.

Zabieg jest przeprowadzany przez wyspecjalizowanych doktorów. Zabieg ten wiąże się z niewielkim uczuciem dyskomfortu bezpośrednio po nim i zapewnia prędki powrót do zdrowia. Zabieg jest niezwykle często stosowany w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*