W jaki sposób może wyglądać i kto mógłby wykonywać operację nosa?

Nos szeroki, trochę zgarbiony, skrzywiony lub spłaszczony. Jeżeli tylko chcesz, możesz łatwo zmienić kształt albo nawet wielkość swego nosa. Wybierz jedynie kompetentnego specjalistę, który wykona operację bezpiecznie oraz skutecznie.
Duża część osób nie akceptuje wyglądu czy długości swojego nosa.

Pragną go jakoś odmienić oraz coraz częściej poszukują różnego typu pomocy u chirurga plastycznego. Powszechnego przeświadczenia mówiącego o tym, że każdy nos można by uczynić idealnym i w większym stopniu dopasowanym do twarzy, nie podzielają jednak specjaliści. Nos ogrzewa i filtruje przechodzące powietrze. Zarazki oraz kurz wyrzuca potem kichnięciem z prędkością ok. 165 kilometrów na godzinę. Jeśli nos nie odstaje przesadnie od przyjętych standardów estetycznych i zręcznie funkcjonuje, to zadaniem chirurga plastycznego jest przekonywanie pacjenta, że operacja dotycząca zmiany kształtu nosa, nie leży w jego interesie.

Jeżeli pragniesz pogłębić swoją znajomość rzeczy z powyższy temat, to namawiam do mojej witryny. Należy wejść w moje łącze i voila.

Zazwyczaj kiedy pacjent pozna normy estetyczne przyjęte przez chirurgię plastyczną, najczęściej udaje się go przekonać, że żadna operacja nie jest potrzebna.

panorama - włosy

Autor: Steffan Fredrik Kylland
Źródło: http://www.flickr.com
Przeprowadzają ją chirurdzy plastyczni. Poza tym coraz chętniej przeprowadza się tego typu operacje także w prywatnych klinikach czy gabinetach laryngologii. Chodzi tutaj o to, że nos po operacji ma być nie tylko ładniejszy, lecz również musi być drożny. Aby uzyskać tego typu rezultat, operacja powinna być wykonywana przez laryngologa biegłego w chirurgii estetycznej albo chirurga plastycznego znającego się na laryngologii. Dzięki temu nie dojdzie do takiej sytuacji, w jakiej nowy nos schludnie wygląda, a jednak pacjent ma istotne kłopoty przy oddychaniu.

Wówczas obligatoryjna jest ponowna operacja. Jeżeli natomiast przeprowadzający ją laryngolog nie będzie się znał na chirurgii estetycznej, to może unicestwić naturalną urodę nosa. Nie można przecież przeprowadzać operacji w nieskończoność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*