Piękne i zdrowe zęby powinny być istotne dla niejednego rodaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

Jak wskazują badania — nadal istnieją rodacy, którzy nie czyszczą zębów. Jest XXI stulecie. Czas to w końcu zmienić.
Ciężko wyobrazić sobie, ale nawet w obecnych czasach jakiś procent ludzi nie czyści zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Są tacy, którzy przez całe swoje życie nie zawitali do dentysty. Te dane mogą zdziwić, ale to prawda. U dużej części rodaków zakorzenił się jakiś dziwny lęk przed stomatologami. Prawdą jest, że w czasach Polski Ludowej z reguły wyrywali oni na żywca, a jakość usług była marna, jednak te czasy już jakiś czas temu odeszły do lamusa. Jednak legenda jest po dziś dzień żywa i duża część osób boi się dentysty bardziej niż diabeł święconej wody. A przecież przyjeżdżają do nas Niemcy i Brytyjczycy, by leczyć zęby, gdyż nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale o wiele tańsze. Dlatego musimy przemóc się i iść na wizytę. Dentysta założy nam kartę i skrupulatnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale również dziąsła oraz język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Należy zapisać się do prywatnego gabinetu, ponieważ będziemy mieli pewność, że cały sprzęt jest nowoczesny, a stomatolog jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami związanymi ze stomatologią. Jeśli przypadnie nam do gustu jego podejście do leczenia i ludzi, to możemy zapisać do niego na wizytę także nasze dzieci.

Warto uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u stomatologa nie są czymś strasznym. Musimy kontrolować stan swych zębów (Polecamy ortodonta łomża demed) co najmniej raz na pół roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*