Szczupła oraz wysportowana sylwetka to pragnienie dużej grupy osób — możemy ją uzyskać pod czujnym okiem trenera

W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie, żeby istniał ktoś, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.
Pragnienie schudnięcia i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety ogrom osób ma słomiany zapał i najczęściej kończy się na dużych obietnicach. Aby nie porzucić treningu po dwóch czy trzech próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie się za nas i przeprowadzi przez trudny czas tracenia wagi i budowania swych mięśni. Będzie to okres utraty zapału oraz czasami złości, ale także szczęścia z osiąganych celów. Musimy przecież jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie da się osiągnąć w dwa tygodnie. Reklamy tak sugerują, kiedy chcą sprzedać różne tabletki i herbatki, ale to wierutne kłamstwo. Tylko ćwiczenia i zbilansowana dieta dadzą wyczekiwany oraz trwały efekt. By nie załamywać się tym, że efekty nie są zauważalne od razu, należy przed sobą dostrzegać małe cele. To pomaga. Poza tym wsparcie coacha będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które sprawnie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji.

Szukasz użytecznych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa stenoza kanału kręgowego z pewnością Cię zainteresuje, gdyż są na niej dużo niezwykle ciekawych informacji.

Częstym problemem osób, które trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.

Przemęczają się już na początkowych treningach, bo chcą prędko widzieć efekty i są niecierpliwi. Przez ostatnie kilka lat prowadzili siedzący tryb życia, a tu ni z tego, ni z owego zaczynają biegać po kilkanaście km lub podnosić po 80 kg na jednej ręce. To może mieć bolesne skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*