Czy ozonator w samochodzie może uszkodzić tapicerkę oraz elektronikę?

Do ozonowania powietrza w naszych pomieszczeniach służą specjalistyczne narzędzia, które są zaprojektowane z myślą o osobach chorujących na alergię. Umożliwia on skuteczne usuwanie czynników wywołujących objawy alergii.
Ponieważ coraz więcej czasu przebywamy w samochodzie powinniśmy zwracać uwagę na powietrze, którym oddychamy.

W tamtym miejscu powietrze jest przepuszczane przez rozmaite filtry. Mimo to, jest ono zanieczyszczone bakteriami i grzybami. Ozonator do auta pozwala na usunięcie wszystkich wymienionych czynników wywołujących objawy alergii. Zniszczy on wszystkie nieładne aromaty znajdujące się w środku auta. I tutaj jesteśmy postawieni przed wyborem ozonatora dedykowanego tylko do samochodu albo ozonatora o bardziej znaczącej wydajności, który pozwoli ozonować efektywniej samochody oraz mogące ozonować jeszcze pomieszczenia i układy wentylacyjne w biurowcach. Narzędzie do ozonowania auta i odgrzybiania klimatyzacji samochodowej, jest pierwszym takim urządzeniem w Europie zasilanym napięciem 230V. Mógłby być również zasilany z gnizda zapalniczki. Także może służyć on do ozonowania pomieszczeń.

Jeśli masz ochotę poznać więcej informacji na opisywany temat – doskonale się składa, ponieważ jest już pełna informacja (https://lodykuli.pl/zimowe-desery/), którą można zobaczyć tutaj.

Ale żeby zabieg tego typu był skuteczny, mogłyby to być jedynie niewielkie pomieszczenia.

podlasie zimą

Źródło: pixabay.com
Najpopularniejszy na rynku jest ozonator, który wykona ten zabieg w trzydzieści minut. Jest on stosowany w kilkuset myjniach samochodowych. Jest to urządzenie, które jest w stanie ozonować pomieszczenia do 200 m2. Narzędzie jest metalowe, nie koroduje i zapewnia mocny wyrzut strumienia ozonu. Zezwala to na dojście ozonu do dowolnego miejsca.

Tego typu ozonator mógłby znaleźć zastosowanie do dezynfekcji mieszkań oraz przyczep kempingowych. Tego typu ozonatory nie spowodują w aucie żadnych uszkodzeń. Nie przebarwią tapicerki oraz nie uszkodzą plastików oraz urządzeń elektronicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*