Czy wiesz, jak szybko można by poprawić niektóre wady wzroku?

O tym, że wzrok jest jednym z najbardziej istotnych do zwykłego życia zmysłów nie należy chyba żadnego człowieka przekonywać. Co prawda przy niektórych wadach wzroku jakąś pomocą mogłyby być typowe okulary lub szkła kontaktowe, lecz nie dla każdej osoby jest to satysfakcjonujące rozwiązanie.

laserowa korekcja wzroku warszawa

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście niektóre wady można skorygować za pomocą specjalnego zabiegu. Chirurgia refrakcyjna zapewnia pewien zabieg, podczas jakiego wiązka lasera poprawia rogówkę oka w trakcie jedynie kilku chwil. Powstałe w czasie operacji zmiany na rogówce mają wielkość tylko dziesiątych części milimetra, jednak już to zezwala na poprawienie ostrości widzenia. Jeżeli interesuje Cię tego typu laserowa korekcja (laserowa korekcja wzroku opole) wzroku Warszawa to miejsce, w którym odnajdziesz profesjonalnych specjalistów, którzy wykonują tego typu zabiegi. Dysponują oni najlepszym dostępnym urządzeniem, dzięki jakiemu mogą zapewnić bezpieczeństwo pacjentów.
Do przeprowadzania tego typu zabiegów wykorzystywany jest najbardziej nowoczesny i najbardziej zaawansowany technologicznie laser, który charakteryzuje się niezwykle dużą prędkością funkcjonowania, która w rzeczywistości pozwala na poprawienie wady o 1 dioptrię w zaledwie półtorej sekundy. Precyzję działania gwarantuje specjalistyczny system monitorowania ruchów oka w aż kilku różnorodnych płaszczyznach. W czasie operacji nie ma konieczności dotykania płaszczyzny oka. Zanim jednak zabieg będzie przeprowadzony, pacjent musi pozytywnie przejść badania kwalifikacyjne.

Są one odpłatne oraz nie można na nie przyjechać jako kierowca. Osoby, które zakładają szkła kontaktowe powinny z nich zrezygnować na kilka tygodni przed wykonaniem badania kwalifikacyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*