Alternatywa dla palenia

Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to świetna alternatywa w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i propozycja dla palaczy, którzy nie chcą drastycznie odstawić nałogu, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wdychaniem niezdrowych substancji będących w zwykłym papierosie.

Czym jest papieros elektroniczny?

Papieros elektroniczny wygląda całkiem jak tradycyjny papieros, aczkolwiek na rynku są też dostępne bardziej efektowne typy, na przykład przypominające długopis.

Czy zaciekawiłyby Cię inne informacje (https://www.moveforlife.pl/fizjoterapia/) na wybrany temat? Zapraszamy do przejrzenia następnego artykułu. W nim zapoznasz się z przeróżnymi wiadomościami.

W smaku także prawie nie różni się od zwykłego papierosa, a co więcej nie zostawia na języku niesmacznego posmaku; emituje także dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Budowa e-papierosa

Jak sama nazwa wskazuje, e-papieros jest urządzeniem elektronicznym, dlatego wymaga zasilania. Rolę zasilacza najczęściej pełni akumulator, ale też gniazdko elektryczne a nawet port USB. W budowę e-papierosa, nie licząc zbiornika na płyn, atomizera (to w nim płyn jest ogrzewany do postaci „dymu”) i zasilacza wlicza się także dioda, która imituje żarzenie się. Płyny do e-papierosów można dostać w licznych wersjach smakowych, m.in. tytoniowych, co ma przypominać smak znanych na całym świecie, marek, do których jest się przyzwyczajonym, ale też owocowych i ziołowych – firma Bista. W odpowiedzi na potrzeby, można kupić zawierające od 0 do 3,6% nikotyny.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Atuty elektronicznego papierosa

Najważniejszą zaletą e-papierosa jest to, że realizuje każdą funkcję zwykłego papierosa, z kolei nie generuje równie niekorzystnych skutków (czytaj więcej, klikając na ten link). Ponad to, może przyczynić się do całkowitego rzucenia nałogu poprzez stopniowe zmniejszanie mocy płynu. Co więcej, elektroniczne papierosy są neutralne dla otoczenia, więc można je palić w miejscach publicznych i w obecności osób trzecich. Poza tym nie produkują nieprzyjemnej woni, a co za tym idzie ubrania palacza zachowują swój zwykły zapach. Mocną zaletą ważną dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie powoduje spadku kondycji ani nie wywołuje kaszlu – zobacz gilzy Dark Horse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*