Kiedy w domu pojawia się dziecko – wszystkie niezbędne akcesoria

Przyjście na świat dziecka to dla rodziców wspaniałe doświadczenie. Przed porodem należy właściwie przystosować mieszkanie, zakupić kołyskę, wózek i mnóstwo małych, ale także niezbędnych przedmiotów.

Jednym z takich przedmiotów są smoczki. Znakomitym wyborem, poza Zwykłymi smoczkami, są smoczki uspokajające lovi. Każdy z nich stworzony jest przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie laktacji. Te specjalne smoczki mogą zapobiegać odruchom zagryzania, nie zaburzą też rytmu ssania malucha. Gwarantują komfortowe przełykanie śliny, a zgryz rozwija się właściwie. Co więcej, smoczki uspokajające lovi kształtem imitują żeńską brodawkę sutkową. Posiadają również system specjalnych wypustek, które przypominają laktacyjne kanały.

Opublikowane w tym miejscu wiadomości są dla Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź na stronę balkonik do chodzenia, na której zgłębisz pokrewne kwestie.

To sprawia, że taki smoczek jest idealny dla malucha.

zdjęcia

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Przed porodem trzeba się upewnić, że wszystko dla dziecka jest kupione. Wyprawka dla malucha powinna zawierać takie rzeczy jak: wózek, fotelik, łóżeczko, wanna i przewijak. Często rodzice kupują mnóstwo rzeczy na zapas, z jakich wcale nie będą korzystać. Podczas zakupów należy więc zachowywać umiar i trzymać się sporządzonej listy. Powinno się pamiętać, że wszystko dla dziecka uzależnione jest od czasu, kiedy maluch się urodzi. Jeżeli poród ma odbyć się podczas zimy, konieczny może okazać się np. gruby śpiwór lub grubszy rożek. Latem potrzeba będzie kupić więcej cienkich ubrań, które zapewniają odpowiedni przewiew.

zakupy dla noworodka mogą być kłopotliwe oraz zająć wiele czasu. Opłaca się niekiedy sięgnąć rady u bardziej doświadczonych rodziców, którzy podpowiedzą, co należy kupić, a jakie przedmioty okażą się zbędne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*