O mnie

Hej kochani!

Nazywam się Iwona i postanowiłam napisać tego bloga dla wszystkich osób, które mają problemy z wodą w organizmie bądź też zmagają się ze sporą nadwagą.

Osobiście przez wiele lat nie zwracałam uwagi na swoje ciało – jednym słowem nie dbałam o siebie. Jednak przełomowy moment nastąpił kiedy moje wyniki badań były fatalne musiałam coś z tym zrobić!

Pierwsze kroki jakie podjęłam to przede wszystkim zmieniłam swoje nawyki żywieniowe (nie powiem, że było łatwo 😉 ale jednak wszystko poszło w dobrym kierunku!). Jednocześnie zdecydowałam się stosować Hydrominum i dlatego też postanowiłam napisać o nim na moim blogu, ponieważ nie do końca jestem z niego zadowolona, natomiast znalazłam świetną alternatywę w postaci Green Coffee 5K – jest to suplement, który pomógł mi schudnąć i co najważniejsze poprawić ogólny stan mojego zdrowia.

Ps. Jeżeli macie jakiekolwiek do mnie pytania możecie zawsze odezwać się poprzez zakładkę kontakt bądź też umieszczając komentarz poniżej 😉 Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Dodaj komentarz