Kosmetyki naturalne nadzwyczaj popularne. Kto będzie z nich rad?

Środki masowego przekazu trąbią cały czas o wielkim powrocie do natury i reklamują wszystko to, co czerpie od Matki Ziemi. Z tej przyczyny modne robią się kosmetyki z naturalnymi składnikami, a także domowe przygotowywanie mieszanin do pielęgnacji ciała.

kosmetyki naturalne kraków

Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Czy jednak każdy może stosować naturalne kosmetyki?
Pamiętajmy o tym, iż nie wszystko, co czerpie z natury jest zdrowe. Niektóre substancje działają w niedużych proporcjach leczniczo, w większych jednakże zachowują się niczym trucizna. Stąd roztropnie z naturalnymi kosmetykami powinny obchodzić się osoby ze skłonnościami do uczuleń, bo kontakt z silnie działającym środkiem może wywołać podrażnienie lub opuchliznę. Najlepiej wykonać test test wodorowo metanowy warszawa zdrowe jelita uczuleniowy na niedużym, niedostrzegalnym fragmencie skóry. Ludzie ze skłonnością do alergii nie powinni zaopatrywać się również w półfabrykaty do samodzielnego komponowania naturalnych kosmetyków – są to silnie działające substraty, jakie nawet na zdrowej skórze mogą wywołać podrażnienie. W podobnych wypadkach rekomenduje się używanie produktów do cery wrażliwej – obejrzyj kosmetyki naturalne z Krakowa.
Sporty wodne

Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com

ćwiczenia akrobatów

Autor: restoncommunitycenter
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś kobiety nie stosowały pomadek, ażeby wygładzić usta – nakładały miód, gdy chciały mieć ładne włosy, myły je w deszczowej wodzie albo w piwie.

Niegdyś świeże zioła można było odnaleźć na łące, zaś te jednostki, które się na nich znały i znały, kiedy i w jaki sposób je zbierać, mogły przyrządzać z ziół kosmetyki naturalne, dzięki którym ciało, włosy a także paznokcie na długo zachowały młody wiek a także zdrowy wygląd. Obecnie powraca moda na kosmetyki naturalne Kraków, zapytajmy więc nasze rodzicielki i babcie, w jaki sposób wcześniej troszczyły się o własną urodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*