Każda firma powinna zatrudnić fizjoterapeutę, który zajmie się masażem biurowym

Ostatnimi czasy mnóstwo osób prowadzi siedzący styl życia. Jest to spowodowane szczególnie tym, że sporo prac wykonywanych jest przy stole z wykorzystaniem tableta.

masaż w pracy

Autor: anokarina
Źródło: http://www.flickr.com
W nowoczesnych metropoliach jesteśmy w stanie zauważyć wielką liczbę korporacji, zatrudniających nieraz kilkaset osób. Takie osoby przez 8 godzin pracują przy komputerze w pozycji siedzącej, co rzecz jasna nie wpływa korzystnie na ich zdrowie. Cierpi na tym przede wszystkim kręgosłup i ręce – więcej o masażu w pracy. Zbagatelizowanie tego szkopułu dziś może skutkować na przykład niedowładem dłoni w przyszłości. Dlatego też przebojem ostatnich lat staje się masaż work site, innymi słowy masaż biurowy. Fachowcy wynajmowani są do coraz większej ilości placówek, bo masaż ten naprawdę się testuje. W większości wypadków trwa on nie dłużej, niż 15 minut i wykonywany jest przez ubranie, co nie jest żadnym dyskomfortem dla pracownika. Należałoby wspomnieć, że kwadrans może zmniejszyć dotkliwe skutki pracy w pozycji siedzącej. O ile zaintrygował nas masaż w pracy to absolutnie musisz skontaktować się z fizjoterapeutą oferującym takie usługi. Możemy mieć pewność, że ekspert pomoże nam powiększyć wydajność i efektywność naszych specjalistów.

Koniecznie zobacz artykuł w serwisie (http://www.stomatologiacichon.pl/chirurgia-stomatologiczna/) publikującym zbliżone wiadomości. Są równie emocjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego tematu.

Nie będą oni stale opuszczać stanowiska pracy, w celu rozruszania kości. Plusem dla nas będzie także to, że od tego czasu na naszym biurku będzie dużo mniej zwolnień medycznych .

Pamiętaj o tym, iż taki masaż dostarczy ulgę mięśniom oraz dodatkowo zredukuje stres i zmęczenie. Fizjoterapeuta będzie posiadał ze sobą specjalne krzesło na jakim masaż będzie realizowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*